Wygrana w Zielonej Górze!!!
Wygrana z Wataha Rugby Club Zielona Góra .Ciężki mecz ale kontrolowany od pierwszej minuty. Dziękujemy za mocna grę drużynie z Zielonej Góry i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.
Teraz szykujemy się na mecz z Legia Rugby już 24 maja w Rumi (niedziela)
Serdecznie zapraszamy!!!
