Skip to content

rugbySTO

rugbySTO to oferta dla tych firm, instytucji i organizacji, którym zależy na rozwoju sportu dla dzieci i młodzieży w Rumi i okolicy.

Dlaczego rugbySTO? Bo wpłacając 100 – słownie STO – złotych miesięcznie na konto Rugby Club Rumia, pomagasz młodym sportowcom. Dzięki tobie poprawią oni – dziewczynki i chłopcy – kondycję fizyczną i psychiczną, nauczą się pracy w zespole i nabiorą pewności siebie oraz sprawdzą się w rywalizacji.  

Akcja rugbySTO wspiera młodych zawodników, którzy są przyszłością tej dyscypliny w Polsce. Jeśli zbierze się Nas wielu, przy miesięcznej wpłacie STU złotych odniesiemy wspólny sukces.

Finansowanie rugbySTO umożliwi nam prowadzenie właściwych treningów dla dzieci i młodzieży chcących uprawiać RUGBY. Dzięki długoletniemu programowi rugbySTO możliwe będzie zaangażowanie dzieci w rywalizacje sportową (z wszystkimi jej pozytywnymi efektami) oraz właściwy rozwój naszej dyscypliny.

Już wiele lat temu rozpoczęliśmy strategiczną pracę z dziećmi i młodzieżą od najniższych szczebli. Chcemy dalej budować nasz program młodzieżowy, aby wyłonić uzdolnionych zawodników, którzy w przyszłości będą osiągać sukcesy międzynarodowe.

Korzyści dla Ciebie? Wspierając Rugby Club  Rumia  inwestujesz w wizerunek i wiarygodność swojej marki, podnosisz renomę i reputację firmy oraz budujesz doskonałe relacje z innymi partnerami biznesowymi. Twoja marka jest odtąd kojarzona z tym, co najlepsze.

Inicjatywa ma zapewnić m.in. :

  • rozwój rugby w regionie;
  • możliwość startów dla młodych zawodników w cyklu zawodów sportowych;
  • finansowanie zakupu sprzętu sportowego;
  • stypendia i nagrody przyznawane corocznie utalentowanym oraz wyróżniającym się zawodnikom;
  • stypendia dla trenerów.

 

#RodzinaRumiaRugby

rugbySTO logo rugbySTO